Відлуння війни: на Білоцерківщині виявили боєприпаси часів Другої світової

 

Поблизу села Фурси (Білоцерківський район, Київська область) співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій виявили вибухонебезпечні предмети.

Під час Другої світової війни на території сучасної Білоцерківщини йшли запеклі бої. Але й досі рятівники находять тут снаряди та бомби, що не розірвались, та пролежали в землі понад 70 років. Крім того, вже після закінчення війни поблизу села Фурси сталася позаштатна ситуація, коли вибухнув ешелон з боєприпасами, деякі з них також не здетонували. Робітники ДСНС вважають, що на величезній території урочища „Товста”, що входить до земель Фурсівської сільської ради, знаходиться близько 6 тис. вибухонебезпечних предметів.

Лише протягом минулого тижня піротехніками виявлено 124 боєприпаси часів Другої світової війни. Загалом, з початку робіт по розмінуванню, перевірено територію площею 5 га та знищено 630 вибухонебезпечних предметів. Всі небезпечні знахідки 22 червня були вивезені та знищені на спеціальному полігоні у Таращанському районі.  У заходах з проведення комплексу робіт ДСНС по розмінуванню території урочища Товста Білоцерківського району взяв участь перший заступник голови КОДА Андрій Анісімов.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також