Від конюшні – до сучасної школи

До завершення осінніх канікул школа села Барахти (Васильківського району) має суттєво оновитися. Як це відбувається заїхав подивитися у село підшефного регіону народний депутат Ігор Кононенко.

Під час попередніх відвідин села Кононенко бачив, що дітям доводилося навчатися у приміщенні, яке, певне, ще за царських часів було конюшнею. Тож школярів і дошкільнят необхідно було переводити до іншої будівлі, але вона потребувала кардинальних змін. Саме на ремонт цієї школи Ігор Кононенко допоміг з виділенням коштів із бюджету соціально-економічного розвитку у розмірі 1,4 мільйона гривень.

Керівництво школи та села запевняє, що до початку листопада будуть завершені перепланування та капітальний ремонт приміщень, призначених для початкової школи. Інша частина просторої будівлі запланована для дитячого садка. Ремонтні роботи там проводитимуться відразу ж після завершення модернізації початкової школи.

Кононенко уважно оглянув усі приміщення, детально ознайомився з планом ремонту, перевірив якість його поточної реалізації і залишився задоволений побаченим.

«Освіта, медицина, дороги – три пріоритети моєї роботи в регіоні. З райдержадміністрацією, райрадою та місцевими громадами ми використовуємо ті можливості, які дала нам децентралізація, зокрема для розвитку Васильківщини, –  наголосив Кононенко. – Що ж до ремонту, то впевнений: буде чудово! Все компактно розміщено: в одному приміщенні буде сучасна початкова школа і поруч дитячий садочок. Окремо будемо займатися питанням обладнання, яке ви маєте отримати в рамках реформи нової школи. Сподіваюся, що завдяки нашим спільним зусиллям дітям буде цікаво вчитися, вчителям зручно працювати та забезпечувати якісну освіту. Знаю, що ваша школа працює не гірше від міських. Але у вас не вистачає обладнання. У державному бюджеті на наступний рік передбачені кошти на освітню реформу. Та не все можна вирішити за рахунок державного бюджету, будемо підключати місцеві та районні», –  поділився планами народний депутат.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також