В Українці обрали переможців конкурсу Молодіжних проектів

Члени комісії при міській раді Українки (Обухівський район, Київська область) визначили переможців конкурсу проектів, поданих молоддю міста.

Про це повідомляє сайт Української міськради. Всього було подано 12 заявок на загальну суму близько півмільйона гривень при бюджеті 250 тисяч грн. Спеціальна комісія вирішила, що найбільше цікаві ті проекти, які охоплюють велику кількість людей та направлені на розвиток усієї громади.

Зацікавила графіті-акція «Безпечний перехід», завдяки якій перед «зебрами» будуть по трафарету наноситись застережні малюнки по типу «візьми дитину за руку», «злізь з велосипеда» тощо. Погодили два проекти по догляду за безпритульними тваринами. Планується виділення грошей на профілактичний проект проти наркоманії, на літню дитячу анімацію, на проведення Школи ораторського мистецтва, організацію фотозони «Перші миті життя» при виписці з пологового будинку. Ще одна, але велика фотозона у вигляді серця може зовсім скоро з`явитися в Українці. Один масштабний проект, ЧистоCity (по впровадженню концепції «Нуль відходів та сортування сміття») фінансово також підтримали. Вже наступного місяця депутати повинні затвердити проекти і виділити на їх реалізацію відповідні суми.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у громадському бюджеті Броварів переважають спортивні проекти.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також