В Українці голосуватимуть за Громадський бюджет 2019-2021

Голосування громади міста Українка (Обухівський район, Київська область) щодо Громадського бюджету на 2019-2021 роки пройде у День міста 8 вересня, під час святкування “Фестивалю дворів”.

Пріоритетом для відбору проектів бюджету участі стало енергоощадження багатоквартирних будинків та мереж вуличного освітлення на приватній забудові. Всі двори подали заявки в строки. Було проведено наради експертної групи з питань впровадження Громадського бюджету. А 9 вересня, на головній сцені міста Українка о 16.00 привітають кураторів дворів та поздоровлять переможців.

Більшість заявок було надано щодо заміни дверей в місцях загального користування на енергозберігаючі, та заміну вікон. Також мешканців Українки турбує в становлення та заміна приладів освітлення датчиками руху, ремонт покрівлі. Крім того, проекти, подані на Громадський бюджет, стосувались теплоізоляції трубопроводів, встановлення регуляторів опалення на будинок, що надає можливість регулювати температуру в залежності від погодних умов. Певна кількість проектів пропонували утеплення підвалу та інших частин будівель .

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також