В Славутичі зустрілись представники громадських організацій

В місті Славутич (Київська область) відбулась зустріч представників громадських організацій та активістів.

Про це повідомляє сайт Славутицької міської ради. У заході взяли участь представники громадських організацій: СМГО «Майдан» (Богдан Сердюк), ГО «Добросусіди» (Арина Старовойтова), ГО «Rider X» (Надія Сарана), ГО «Центр розвитку громади» (Жанна Акушевич), ГО «Спілка керівників та роботодавців» (Юрій Єгоренко), активні мешканці та представники влади Славутича.

Метою заходу було стимулювати громадськість та владу до діалогу, пошуку партнерів та джерел додаткового фінансування. Також це можливість для громадських організацій презентувати успішні проекти або заходи, які вже діють та дають результат, започаткувати або презентувати нові проекти, обговорити перспективні ідеї та труднощі, які виникають на шляху їх втілення у життя.
Результатом зустрічі стало знайомство діючих громадських організацій та активістів між собою, презентація своєї діяльності, обговорення проблем у розвитку та діяльності ГО, визначення «вузьких місць» у розвитку громади та міста, пошук шляхів їх вирішення. У процесі зустрічі було анонсовано створення 2-х нових громадських організацій, а також нового молодіжного простору для спілкування.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, які ГО Київщини отримали бюджетне фінансування.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також