В Обухові підписали Меморандум про співпрацю між владою та громадою

 

У місті Обухів (Обухівський район, Київська область) підписано тристоронній меморандум між Обухівською міською радою, ГО «Асоціація розвитку Обухівщини» та Фондом «Східна Європа».

У рамках проекту «Відкрите місто» вже працює чимало міст України, а це дає можливість владі  чути та бачити проблеми, які турбують жителів і вирішувати їх якнайшвидше. Втім, ще до підписання меморандуму, Обухів увійшов до 150 міст, що використовують електронні петиції, куди може звернутися з пропозицією кожен житель.

У керманича міста великі плани, вже зараз він говорить про написання міської цільової програми «Відкрите місто», яка сприятиме покращенню комунікації. До підписання меморандуму Юрій Піскалюк демонстрував презентацію відкритого міста, розповів про мету, принцип взаємодії та результати, які в інших містах вже є.

Незабаром й в Обухові запрацює проект «Відкрите місто», який дасть змогу кожному жителю вказати владі на її не доопрацювання у будь-якій сфері. Даний проект реалізовується в он-лайн режимі та є повністю не заангажованим і неупередженим щодо кожної сторони.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також