В КМДА – два нових заступника голови

 

Валентина Мондриївського та В’ячеслава Непопа призначено заступниками голови Київської міської державної адміністрації.

Відповідні розпорядження підписані головою КМДА Віталієм Кличко 27 липня 2018 року. Валентин Мондриївський перед тим обіймав посаду голови Подільської в місті Києві районної державної адміністрації. В’ячеслава Непопа працював директором КП «Житлоінвестбуд-УКБ», неодноразово обирався депутатом Київської міської ради на окрузі у Солом’янському районі (2002–2006, 2006–2008, 2014–2015, 2015 – до нинішнього часу).

«Нові завдання, які доручив мені міський голова, стосуються саме гуманітарних питань. Мова йде про освіту, культуру, охорону здоров’я. Це пріоритетний та досить непростий напрямок, який наразі реформується не тільки у столиці, а й у державі в цілому. Моє прагнення, – щоб Київ і надалі був прикладом сучасного та дійсно європейського міста. Зроблю все залежне від мене, щоб галузі, які мені ввірені, розвивалися на належному рівні», – зауважив Валентин Мондриївський.

«Київ динамічно розвивається. Разом із тим, зростають і очікування та вимоги киян. Тому моя робота буде сконцентрована на створенні нової якості міської інфраструктури, коли кожен комунальний об’єкт, який ми вводимо в експлуатацію, повинен виглядати сучасним і відповідати найвищим стандартам якості. У місті чимало вже зроблено, і будемо рухатися далі», – зазначив Вячеслав Непоп.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також