Учасники АТО з Білоцерківщини пройшли лідерські тренінги

 

Відбувся перший випуск у «Школі професійного лідерства для учасників бойових дій».

Майже три місяці в ній навчались учасники антитерористичної операції на Сході України з м.Біла Церква та Білоцерківського району.  На теренах регіону такий проект реалізовується вперше.

Як розповіла керівник проекту Антоніна Бондаренко, школа професійного лідерства для учасників бойових дій – це  серія тренінгових модулів, які покликані розвивати лідерські та управлінські навички учасників АТО з метою розвитку малого бізнесу, створення власної справи та ефективного працевлаштування. Поміж головних завдань для   команди Школи – допомогти учасникам розкрити свій унікальний потенціал і сприяти підприємницькому росту.

А ось голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур вбачає в школі не лише просвітницьку, але й важливу соціальну місію.

 «Для нашого регіону така програма дуже актуальна. Ви знаєте, що на Білоцерківщині базується 72-га бригада, зенітно-ракетний полк, проживає багато учасників антитерористичної операції. Ми безмежно вдячні їм за мирне небо та спокій, втім чудово розуміємо, через що їм довелося пройти і як важливо допомогти їм ре соціалізуватися, знайти себе в мирному житті. З цим власне і допомагає Школа», – зазначає Геннадій Васильович.

За словами випускника Школи Дмитра Яценка, особисто йому навчання дало поштовх,  щоб оцінити свої сили та можливості. А ось його колега по навчанню Олександр Прилуцький, закликав усіх ветеранів АТО долучатися до такого цікавого проекту, адже він дає можливість знайти себе, вирости, змінити погляди на життя і бути успішною людиною, а також створити власний бізнес.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також