У якому районі Києва найважче потрапити до дитсадка?

 

Дефіцит у дитячих садочках Києва у цьому році складає понад 3 тисячі місць.

Найбільш проблемними є Дарницький, Голосіївський та Деснянський райони столиці. Дошкільні заклади, що зараз працюють, також перевантаженні – у типовому київському дитсадочку на 100 місць виховується 122 дитини. Таким чином, загальний дефіцит становить 10 дошкільних закладів на 300 місць кожен.

Це питання вивчали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. Враховуючи дефіцит, депутати погодили проект рішення для інвентаризації комунальних приміщень, де можна розмістити дошкільні навчальні заклади і заклади позашкільної освіти. Якщо його підтримають на пленарному засіданні Київради, інвентаризація таких приміщень буде проведена протягом трьох місяців.

«Сьогодні у столиці налічується близько 40 приміщень, в яких раніше функціонували дитячі садочки. Зараз ці об’єкти використовують не за призначення. Там знаходяться пенсійні фонди чи податкові служби. Цим проектом рішення ми хочемо відновити роботу комунальних дошкільних закладів освіти.», – зазначив співавтор проекту рішення, депутат Київради Андрій Странніков.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також