У Вишневому на місці незаконної забудови почали розбивати парк

У Вишневому почалося будівництво парку на місці скандальної забудови за участю Іллі Ківи

«Це буде парк примирення. Парк взаєморозуміння і взаємоповаги – ось як я це називаю! Це той момент, коли люди вміють домовлятися і знаходять точки дотику. Коли чують один одного. Коли забудовник йде на поступки, коли суспільство, розуміючи це, також робить кроки назустріч, які зміцнюють нашу країну і майбутнє наших дітей», – заявив голова СПУ.

Ілля Ківа разом з членами партії, активістами та небайдужими жителями Вишневого висадили дерева на території майбутнього парку.

Глава СПУ також спростував сумніви деяких учасників акції в тому, що забудовник дійсно має намір слідувати озвученому плану забудови. Він підтвердив, що площа, передбачена саме для створення парку, становить 5 га, і вона не враховує територію, на якій буде будуватися дитячий сад. При цьому Ілля Ківа зазначив на план подальшої забудови.

У події, яка відбувалося в рамках акції «Парку в Вишневому бути!», також взяли участь члени СПУ, активісти, місцеві жителі і представники забудовника «Євро 2000».

Як повідомлялося, після втручання голови Соціалістичної партії в конфлікт, який тривав близько трьох років навколо незаконного будівництва в місті Вишневе, забудовнику і громадськості вдалося домовитися. Забудовник «Євро 2000» висунув компромісну пропозицію: побудувати за свої кошти дитячий сад, збільшити паркову зону на 5 га і виділити на її благоустрій 500 тис. доларів, при цьому зберігши частину території під будівництво житлових будинків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також