У столиці на житловому масиві Відрадний знищують настінну мозаїку

Мозаїчні картини були розміщені на стінах будинків на бульварі Вацлава Гавела

Заради ут еплення жилих будинків наразі знищується оригінальна мозаїка. Ось що пише один з активістів у группі Мій Відрадний на Фейсбуці:

«Я проти того, щоб люди жили в поганих умовах, але й проти варварського поводження. У нас зараз така ситуація, що завтра – хоч каміння з неба. Мало хто хоче дивитися далі свого носа. Потреби людей впали до плитки, рівного асфальту і гарячої води в будинку. Але для Європи, в яку Україна так прагне, це норма. Це не супер-запит або ВІП-досягнення, всі ці «блага» і до нас прийдуть. Правда, коли ми піднімемо очі і оглянемося навколо, тільки ось і залишиться, що асфальт з плиткою (навіть не гранітною або кам’яною, яка десятиліттями лежить), і клаптевий утеплювач, і новобудови – апофеоз бетонної бездушності і меркантильності. Ні української культури ні душі. Тільки заповідники по типу Лаври чи Софії. Але як часто ви там буваєте?».

Місцеві мешканці кажуть, що у Відрадного не так вже й багато унікальних відмінностей, які можуть показати його індивідуальність. Оця мозаїка на будинках є одним із тих моментів, що справді підкреслюють стиль. Також мешканці будинків вважають, що потрібно дбайливо ставиться до культурної спадщини та історії та попереджають, що не зрозуміють, якщо парк «Відрадний» закатають під паркову для нових будинків, які виросли на його кордонах.

Наразі зверху мозаїчного зображення монтують утеплювач.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також