У Києві просять пожаліти вандалів, які розфарбували фонтан «Самсон»

Серед киян розвернулася дискусія, чи треба позбавляти волі вандалів, які пофарбували фонтан «Самсон» на Контрактовій площі в рожевий колір. Про це говориться на сторінці пабліку «Клуб корінного киянина» в Facebook.

«Трьох хлопців, які розфарбували Самсон, зловили майже зразу, причому з фарбою і кісточками, а це означає, що на 99,9% їх провина уже доведена. Можуть поїхати на відпочинок терміном до 3-х років», – говориться в публікації.

І далі:

«І вроде вони і винні, і це і вандалізм і взагалі якась тупість… але шкода хлопців…. Ну не виглядає це на якесь злосне порушення. Швидше за все це дурість, молодість, бажання щось там утнути. Да і зовні вони не схожі на хуліганів, просто звичайні «нєфори», творчі натури …».

В якості покарання в пабліку пропонують відправити хлопців на роботи з благоустрою міста.

«Вони ж не ламали, і навіть не писали якісь матюки, а розфарбували в приємний колір дуже брудну скульптуру. Явно без бажань щось там зіпсувати. Деякому навіть таке сподобалось, в порівнянні з минулими облізлими кольорами. Думаю їх не потрібно саджати на зону, це буде занадто. … Просто мають почистити, а заодно і ще щось почистити, для засвоєння уроку. І їм, і місту буде корисно. Мають своїми руками виправити свою помилку».

В коментарях таку точку зору здебільшого підтримали.

Так, Tetyana Verbytska написала:

«Для міста це чудова можливість експлуатувати в культурних цілях безоплатно молодих чоловіків. Залишається спрямувати енергію у потрібному руслі і буде гарний результат!»

Але були й такі, хто вважав, що суворе покарання – краще.

Наталия Ченцова:

«Була здивована, побачивши Самсон в цьому кольорі, вважаю, хлопцям по заслузі. Весь Поділ розмальований графіті, старі будинки, ролети…»

Фото: hmarochos.kiev.ua (Тарас Кайдан)


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві вандали нищать громадський транспорт.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Ольга

    Тобто якщо колір вашого авто мене не влаштовує, можна с друзями вночі його пофарбувати у наш любимий колір! Головне не заламати дзеркало і не заляпати фарбою вікна! Бо ми молоді любимо яскраві кольори, а не чорні мерси!.

Залиште коментар

Читайте також