У Києві презентували довідник для безпритульних

У довіднику для людей, що потрапили у скрутні обставини та вимушені жити просто неба, волонтери зібрали всю корисну інформацію для безхатченків Києва

У столиці України християнська організація «Громада святого Егідія» і рух «Молодь за мир» презентували довідник для безпритульних «Де в Києві поїсти, помитися, переночувати».

Як повідомляє прес-служба КМДА, на 200 сторінках волонтери зібрали інформацію про те, де можна безкоштовно поїсти, помитися, попрати або отримати одяг, переночувати, де лікуватися, як відновити паспорт або оформити пенсію, де отримати юридичну консультацію і навіть де провести дозвілля.


Відзначається, що подібні довідники «Громада святого Егідія» видає в Римі, Мадриді, Барселоні, Мілані, Варшаві. Міжнародний досвід показав, що це – ефективний спосіб допомогти бездомним людям.
Перший тираж склав 1700 примірників. Друк оплатила програма Прямої допомоги уряду Австралії. Також доступна електронна версія довідника для вільного скачування на сайті homelesshelp.me.
Після презентації волонтери роздали перші 400 довідників бездомним.

До презентації приєдналася і Патрульна поліція Києва, яка роздасть бездомним 300 примірників. Також довідник отримають організації, що працюють з людьми в складних життєвих обставинах. Цією презентацією організатори відкрили акцію # 21деньдлябездомних.

«Ми просимо кожного протягом вересня зробити хоча б один жест для допомоги бідним. Тут є 21 спосіб підтримати бездомним людям: подарувати довідник, пригостити їжею, купити жетони на метро, ​​віддати одяг або рюкзак, викликати «швидку», – підкреслили організатори акції.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про проблему з опаленням у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також