У Києві після засідання Віталій Кличко вирішив розпустити Київраду (ВІДЕО)

    -

Новини Києва

Сьогоднішнє засідання Київської міської ради було дуже коротким. Кворум так і не зібрався і на початку дванадцятої мер Києва Віталій Кличко оголосив, що збере на зустріч глав фракцій Київради, щоб обговорити з ними дострокове припинення повноважень цього органу.

Про це стало відомо в ході сьогоднішнього засідання Київради, яке тривало близько 5-ти хвилин. Так і не дочекавшись кворуму, столичний градоначальник Віталій Кличко вийшов на трибуну і зробив важливу заяву.

«Кворуму, на жаль, немає. Чому? Тому, що працюють з багатьма депутатами, це не таємниця, тому, що підривають і дестабілізують роботу столичної влади. І це перед початком опалювального сезону і перед початком бюджетного процесу, коли потрібно вирішувати безліч питань забезпечення життєдіяльності нашого міста. Мені не цікаві всі ці «договорняки», які існують, і маніпуляції. Депутати, я звертаюся до кожного з Вас і до тих, яких, на жаль, в залі немає! Всі депутати будуть нести відповідальність перед киянами виключно і судячи з цього дуже скоро. Я ініціюю консультації з головами фракцій і груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання», – повідомив мер Києва.



«Столичний регіон» раніше повідомляв про можливий зрив опалювального сезону у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також