У Києві патрульні вмовили чоловіка не стрибати з 17-го поверху (ВІДЕО)

У Києві патрульні відрадили чоловіка від стрибка з 17-го поверху. Про це повідомляється на сторінці Патрульної поліції Києва в Facebook.

Інцидент трапився в будинку на проспекті Миколи Бажана. До поліції зателефонувала жінка і повідомила, що її чоловік виліз на вікно та погрожує стрибнути.

«Прибувши на місце події, патрульні намагались налагодити діалог з чоловіком, але безуспішно. Спроби рятувальників та медиків теж не увінчались успіхом. Громадянин не хотів спілкуватись, а тільки розповідав, як йому погано жити і що усі проблеми закінчаться, як тільки він стрибне», – говориться в повідомленні.

Непомітно підійти до нього, щоб силою затягнути в безпечне місце, було неможливо.

«Спроби вмовити чоловіка тривали поки на місце події не приїхав командир роти Віталій Задорожний. Патрульний вирішив застосувати інший підхід ведення перемовин і розповів чоловіку свою історію життя та про ситуації, які він пережив на службі у поліції. Слухаючи розповіді поліцейського, чоловік, який до цього не курив, вирішив закурити та погодився, що його життя не таке і складне».

Після розмови «по душам» чоловік дав Віталію свою руку та повернувся до квартири.

Патрульні відговорили чоловіка від стрибка з 17 поверху З вересня, близько 18-години, на службу 102 надійшла інформація про спробу самогубства на проспекті Миколи Бажана. Заявниця повідомила, що її чоловік виліз на вікно та повідомив, що має намір стрибнути з 17 поверху.Прибувши на місце події, патрульні намагались налагодити діалог з чоловіком, але безуспішно. Спроби рятувальників та медиків теж не увінчались успіхом. Громадянин не хотів спілкуватись, а тільки розповідав, як йому погано жити і що усі проблеми закінчаться, як тільки він стрибне.Враховуючи те, що чоловік сидів на вузькому парапеті далеко від вікна було неможливо непомітно підійти до нього, щоб силою затягнути в безпечне місце. Спроби вмовити чоловіка тривали поки на місце події не приїхав командир роти Віталій Задорожний. Патрульний вирішив застосувати інший підхід ведення перемовин і розповів чоловіку свою історію життя та про ситуації, які він пережив на службі у поліції. Слухаючи розповіді поліцейського, чоловік, який до цього не курив, вирішив закурити та погодився, що його життя не таке і складне. Після конфіденційної розмови "по душам" чоловік дав Віталію свою руку та повернувся до квартири. Тепер його оглядають та надають допомогу лікарі.Відео: https://youtu.be/bEcHXEdoFmk#Kyivpatrol____Бажаєте знати ще більше? Слідкуйте за нами у нашому telegram-каналі: https://t.me/kyivpatrol

Опубліковано Патрульна поліція Києва Пʼятниця, 6 вересня 2019 р.

Фото: 24tv.ua

Відео: Facebook/Патрульна поліція Києва


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в озері на Оболоні потонув чоловік.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також