У Києві організували акцію протесту: відміна рейсів міської електрички (ВІДЕО)

Інформацію про це опублікували користувачі столичної спільноти «Воскресенка – Райдужний» у соціальній мережі Фейсбук. 

Відомо, що кілька десятків пасажирів о 08:15 у четвер, 12 вересня, перекрили рух міської електрички біля станції «Троєщина-2». У коментарях до публікації люди пишуть, що вони вийшли на акцію через постійні відміни рейсів. Також кажуть, що «Київпастранс» зменшує кількість вагонів у години пік, що також є приводом до невдоволення киян.

Жодного разу, на думку мешканців столичної Троєщини, у «Київпастрансі» не сказали правди, весь час розповідають про технічні проблеми, не пояснюючи їх змісту.


16+, нецензурна лайка. У людей, які вимушені користуватися міською електричкою, увірвався терпець і поблизу станції «Троєщина 2» вони повністю заблокували її рух. Причини:1. Електричка їздить не за розкладом2. Замість 6 вагонів приїжджає 4.3. Частина дверей в електричці не відчиняється. 4. Тієї електрички що приїздить замало для всіх охочих. 5. Частину рейсів взагалі скасованоІ т.д.Попереджувальні «дзвоники» були вже давно, але хіба комусь це цікаво? От і догралися. Наприклад, вчора було таа: https://kyivoperativ.info/other/smotret-video-1407/

Опубліковано Киев Оперативный Середа, 11 вересня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про амбітні плани стосовно реконструкції та благоустрою паркових зон у Києві.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    АНАТОЛИЙ ШАНДУРСКИЙ.

    На мой взгляд постоянные сбои в работе электрички связаны с попыткой владельцев маршруток перенаправить пассажиропотоки на маршрутки и связаны с подкупом руководителей “киевпасстранса” для внезапного, согласованного с ними, изменения расписания или отмены текущего маршрута электрички в БУДНИЙ ДЕНЬ (в выходные дни нареканий на расписание у меня не было).Цель – приучить людей к не стабильности расписания и отказаться от электричек.

Залиште коментар

Читайте також