У Києві дитина жила в нелюдських умовах

У Києві працівники ювенальної превенції вилучили із неблагополучної родини 2-річну дівчинку. Про це повідомляється на сторінці поліції Києва в Facebook.

Про те, що дитина проживає в жахливих умовах із дорослими, які часто зловживають спиртними напоями, правоохоронцям повідомили сусіди.

Прибувши на місце, поліцейські перевірили умови проживання малолітньої дитини.

«Коли ми зайшли до оселі, були вражені антисанітарним станом і смородом. У кімнатах та на кухні був безлад, купи непотрібних речей, мотлох, їжа у холодильнику була зіпсована. Крім того, в квартирі був виснажений собака та шість котів. На момент нашого візиту в помешканні знаходилася 2-річна дівчинка зі своєю матір’ю та співмешканець її родички», – розповіла інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Оболонського управління поліції Людмила Зайцева.

Як розповіла мама дитини, з біологічним батьком доньки вона давно не проживає, а мешкає разом із своєю матір’ю, її цивільним чоловіком, бабусею та дідусем.

Опитавши мешканців будинку, поліцейські дізналися, що в квартирі часто влаштовуються п’яні застілля.

«Матір дитини, за її словами, нібито працює офіціанткою, втім ця інформація наразі перевіряється».

Дівчинку негайного зібрали в горе-матері і направили до Київського міського будинку дитини.

На жінку склали адміністративний протокол за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Якщо мати за визначений час наведе лад в квартирі, й відповідні служби переконаються, що умови для виховання дитини там на належному рівні, дівчинку повернуть додому.

«Відтепер правоохоронці та працівники служби у справах дітей і сім’ї будуть регулярно інспектувати цю родину, аби забезпечити нормальні умови для життя і виховання дитинки», – говориться в інформації.

Співробітники ювенальної превенції звернулися до громадян не залишатися байдужими, а негайно повідомляти на спецлінію 102 можливі факти залишення дітей у небезпеці або очевидні випадки невиконання батьківських обов’язків.

Фото: Facebook/Поліція Києва


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині хлопчик втік з дому через небажання мити посуд.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також