У Києві вимагатимуть справедливого суду для ув’язненого в Італії добровольця

У Києві на День захисника України відбудеться Марш на підтримку незаконно засудженого в Італії добровольця Віталія Марківа. Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

Віталій Марків – член Самооборони Майдану під час Революції Гідності, заступник командира взводу 1-го батальйону оперативного призначення Нацгвардії ім. Кульчицького, який брав участь у боях під Слов’янськом весною 2014–го року. Італійська влада звинувачує його в загибелі італійського журналіста Андреа Роккеллі поблизу Слов’янська (Донецька обл.).

30 червня 2017–го року італійські правоохоронці затримали Марківа, з того часу він перебуває за ґратами. 12 липня 2019 року італійський суд засудив українського воїна до 24 років ув’язнення.

«Вся «справа Марківа» побудована на російському наративі подій в Україні… Жодне твердження, яке звучить в офіційному обвинуваченні італійської прокуратури, не має доказового підтвердження», – говориться в повідомленні.

Під час Маршу на захист Марківа його учасники хочуть спитати у Міністерства закордонних справ України про стан «справи Марківа» та вимагати активізації процесу його звільнення. Після цього колона пройде до посольства Італії в Києві з вимогою справедливого суду для Віталія.

«Віталій Марків захищав усіх українців на російсько-українській війні, тепер – наша черга. 14 жовтня вийди на захист Захисника України!»

УВАГА! Марш є неполітичним, тому учасників просять використовувати лише національну символіку.

Час події: 14 жовтня, 11:00–13:00

Місце події: Михайлівська площа (збір)

Фото: Facebook/Міжнародна акція Free MarkivМарш захисника України Віталія Марківа

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві відбудеться Марш «Ні капітуляції».

‡авантаженнЯ...

Коментарі

    почему даже заочно наши суды не судят этих псевдо журналистов италии..дать им по 50 лет и обьявить в розыск..

Залиште коментар

Читайте також