У Києві СБУ проводить обшуки на телеканалі «1+1» через прослушку Гончарука

У Києві Служба безпеки України проводить обшуки на телеканалі «1+1». Про це повідомив народний депутат Олександр Дубінський на своєму каналі в Telegram.

Він уточнив, що обшуки проходять за адресою: вул. Куренівська, 18.

«Я виїжджаю на місце. Пропоную приєднатися колегам-депутатам. І журналістам. Обшуки в ЗМІ соромився організовувати навіть Порошенко. Але лейтенант Баканов, мабуть, зовсім ідіот», –  написав Дубінський.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

УНІАН з посиланням на керівника департаменту журналістських розслідувань «1+1 медіа» Максима Шиленка пише, що обшук проводиться в офісі проєктів «Гроші» та «Секретні матеріали». 

За даними ЗМІ, обшуки на телеканалі можуть бути пов’язані зі скандалом із прослушкою прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Як видно з онлайн-трансляції помічника народного депутата, журналіста програми «Секретні матеріали» Володимира Тимофійчука, правоохоронці вилучили з офісу оргтехніку, зокрема, два компьютери – журналістів Дениса Данька та Євгена Куксіна.

Пізніше журналісти ТСН повідомили, що обшуки відбулися також за домашніми адресами трьох журналістів: Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева. За словами Максим Шиленка, двоє з них дійсно працюють у департаменті журналістських розслідувань, один не працює на 1+1 давно.

Фото: 5.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що чиновники КМДА привласнили 4 млн гривень.

Новини Києва та Київщини в твоєму телефоні. Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також