У Київському рибоохоронному патрулі введуть посвідчення рибалки-любителя

Фахівці Київського рибпатруля пропонують, щоб всі любителі отримували посвідчення рибалки безкоштовно в електронному вигляді, а також платили щорічний внесок на зариблення

Найближчим часом з відповідною ініціативою законодавчих змін планують звернутися до Міністерства аграрної політики і продовольства. Про це розповів начальник Управління Державного агентства рибного господарства в Києві та Київській області (Київського рибоохоронного патруля) Володимир Мухін.

За його словами, на сьогодні не існує реєстру рибалок-любителів, тому не відомо, скільки виловлюється ними риби.

«І я не здивуюся, якщо обсяги їх будуть більше промислових, адже за статистикою в Україні кожен третій рибалка – любитель», – зазначив Мухін.

На його переконання, щоб контролювати це питання, потрібні законодавчі зміни.

«Зараз така нормативна база обробляється. Ми пропонуємо, щоб всі любителі отримували посвідчення рибалки безкоштовно в електронному вигляді, а також платили щорічний внесок на зариблення. Сподіваюся, що найближчим часом Держрибагентство це систематизує і вийде в Міністерство аграрної політики і продовольства з ініціативою законодавчих змін», – заявив він, додавши, що в країнах Європи людина не має права підійти до водойми з вудкою без посвідчення рибалки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також