У Києві розпочався конкурс «Велопрацедавець-2018»

Перемогу здобуде організація, яка створила найкомфортніші умови для співробітників-велосипедистів

Асоціація велосипедистів Києва оголосила щорічний конкурс «Велопрацедавець-2018», за результатами якого буде обрано найбільш дружні для велосипедистів компанії. Про це повідомляється на сайті асоціації.

Мета конкурсу – просування їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і створення велосипедної інфраструктури в офісах.

Відзначається, що в цьому році конкурс відбудеться в дев’ятий раз. Перемогу в конкурсі отримає організація, яка створила найкомфортніші умови для співробітників-велосипедистів: встановила велопарковку, можливо, має місце для перевдягання і душ, а також всіляко заохочує співробітників їздити на роботу велосипедом.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 1 жовтня. Подати заявку може будь-який співробітник компанії, громадської організації, комунального або державного підприємства, розташованих в межах Києва і передмістях. У заявці треба вказати приблизну кількість велосипедистів серед співробітників, а також перерахувати і супроводити фотографіями наявні для них в офісі зручності. Критеріями вибору переможця буде відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об’єктивним можливостям компанії.

Умови конкурсу доступні за посиланням. Всі події, пов’язані з заходом, будуть висвітлюватися на сторінці bikeoffice.avk.org.ua.

Церемонія нагородження переможця конкурсу «Велопрацедавець-2018» відбудеться 18 жовтня в Американському домі в Києві (вул. Пімоненка, 6).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також