У Києві депутати вирішили повертати інвалідів в суспільство

На сесії депутати віддали голоси за Центр реабілітації інвалідів на Лівому березі столиці

На сьогоднішньому засіданні міськради Києва депутати вирішили, що в Дніпровському районі слід побудувати Центр комплексної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями до тридцяти п’яти років. Про це повідомляє прес-центр Київської державної адміністрації.

Деталями проекту поділився Юрій Крикунов, який очолює Департамент соцполітики КМДА.  78 обранців киян віддали голоси за Центр реабілітації інвалідів на Лівому березі.

Його розмістять в Дніпровському районі. За статистикою, наведеною Крикуновим, в цьому районі півтори тисячі людей з інвалідністю віком до 35 років. У Центрі планується створити кілька відділень. У ньому повертатимуть до нормального життя в суспільстві інвалідів будуть фахівці з ранньої реабілітації, а також психологи, педагоги, лікарі.

Інвалідів спробують привчити до посильної трудової діяльності. До Центру отримають доступ навіть діти до 2-х років, які ще не отримали інвалідність, але можуть у майбутньому її отримати за станом здоров’я. А для дітей старшого віку на інвалідних візках влаштовуватимуть різноманітні свята, зустрічі, заходи і веселі конкурсні змагання. Фахівці будуть виявляти їх приховані таланти.

Крім цього, в Центрі подбають про інвалідів-візочників від вісімнадцяти до тридцяти п’яти років і про осіб з психічними відхиленнями. Всього Центр розрахований на шістдесят чотири місця. З наступного року він буде щороку утримуватися за рахунок бюджету київської територіальної громади.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також