У киян можуть відібрати кінотеатр Тампере

 

Депутат Київради В’ячеслав Непоп б’є на сполох: кінотеатр« Тампере »намагаються знову вкрасти у суспільства

У 2016 році Київська міська прокуратура оскаржує право власності приватної компанії на цілісний майновий комплекс «Кінотеатр «Тампере».

«22 лютого Київський апеляційний господарський суд нарешті визнав право власності за територіальною громадою, – повідомляє В’ячеслав Непоп в Фейсбук і підкріплює своє повідомлення документами. – Але ТОВ «Дельта-ПФ» не погодилося з цим рішенням і подало касаційну скаргу, яка 12 липня була частково задоволена фактично з формальних причин: на підставі відсутності доказів належного повідомлення третіх осіб (Корпорації «Лексафін Бізнес С.А.») при розгляді справи (не наведені жодні аргументи і не ухвалено жодного рішення про скасування права власності, що належить територіальній громаді)».

Справу направлено на новий розгляд, але в суд апеляційної інстанції документи досі не дійшли.

Проте 1 серпня 2018 представник «Лексафін Бізнес С.А.» звернувся за реєстрацією своїх прав на «Тампере». В діях державного реєстратора, який «переписав» міський кінотеатр на комерційну компанію, вбачають ознаки кримінального порушення.

У зв’язку з цією критичною ситуацією проведено оперативну нараду за участю народного депутата України від Солом’янського району Дмитра Андрієвського та депутатів Київради. Уже підготовлено і направлено депутатський запит до Генеральної прокуратури, Міністерства юстиції, і на мера Києва Віталія Кличка.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також