У Ірпені закриють шкідливе виробництво

 

В Ірпені припиняє свою діяльність шкідливе виробництво паливних брикетів

Підприємство ТОВ «ВНГ Стандарт», діяльність якого викликала протести жителів міста Ірпінь (Київська обл.), припинить свою діяльність до 1 вересня 2018 року. Це розповів депутат Ірпінської міськради Богдан Карпенко під час зустрічі з жителями мікрорайону біля меблевої фабрики.

ТОВ «ВНГ Стандарт» випускає паливні брикети з дерева. Дим і запах, пов’язані з їх виробництвом, стали причиною обурення жителів. Виробництво перебуває на території колишньої меблевої фабрики, власником якої є Богдан Карпенко.

За словами Богдана Карпенко, після того, як обурені жителі мікрорайону прийшли на сесію міської ради, він зустрівся з власником ТОВ «ВНГ Стандарт» і той пообіцяв, що організує на території відеотрансляцію, надасть якісь сертифікати і обладнає димоходи фільтрами. Але всього цього зроблено не було.

За словами депутата і власника території колишньої меблевої фабрики, на підприємство зайшла велика компанія з виробництва дитячих меблів, що принесе місту нові робочі місця. У самого Карпенко немає намірів забудовувати цю територію багатоповерховими будинками, бо на генеральному плані там розташована промислова зона.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також