У Голосіївському районі зробили космічний опен спейс для молодят

Видача готових документів і оплата послуг в таких офісах здійснюється відразу на місці через термінал

У Голосіївському районі Києва відкрили сучасний офіс для укладення шлюбів. Офіційно він називається, як і інші: відділ Державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС).

Голосіївський відділ для молодят облаштували на вулиці Великій Васильківській, 92. Це вже 23 подібний офіс по всій країні. Проект запланували і втілили в форматі open space, бо це сучасно. Такий простір зобов’язує службовців цих офісів обслуговувати громадян з комфортом: тут є електронна черга, привітні співробітники і світлий офіс.

До слова, в державних відомствах з незручною назвою ДРАЦС українці зазвичай отримують різноманітні послуги: тут одруються, розлучаються, змінюють імена, вносять змін до актових записів цивільного стану, проставляють апостиль, отримують витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян або копії документів тощо.

Начальник Головного територіального управління юстиції в м.Києві Станіслав Куценко нагадав, що на лівому березі такий центр діє вже майже рік. Послугами першого Open Space в Дарницькому РАЦСі міста Києва за рік скористалися майже 25 000 громадян.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також