У Боярці проведуть фестиваль до Свята Героїв

У місті Боярка (Києво-Святошинський район, Київська область) 25-26 травня відбудеться IV Всеукраїнський фестиваль «Під покровом Тризуба–2019».

Про це повідомляє сайт Київської обласної державної адміністрації. Захід присвячений Святу Героїв та проходитиме у міському парку Перемоги. Ідея фестивалю – відновлення історичної пам’яті про події Української революції 1917-1921 років задля розвінчування радянських міфів.

25 травня о 16:00 відбудеться військово-історична реконструкція бою армії УНР проти більшовиків. У дійстві залучено реконструкторські клуби, а також техніка: гармати та панцирник. На фестивалі діятиме декілька локацій: історична та мілітарна зони, виставкова алея, ярмарок майстрів та різноманітні фуд-корти. Вхід вільний.

Всеукраїнський фестиваль, спрямований на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, «Під Покровом Тризуба» вперше відбувся у Боярці у 2016 році. Саме Боярка була епіцентром державотворчих процесів УНР, їх активним учасником із потужним повстанським рухом.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на батьківщині Івана Мазепи відбулась посвята в козаки.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також