У Білій Церкві поповнення: 14 нових охоронців

Відтепер 14 рятівників охоронятимуть спокій мешканців Білої Церкви

До Дня рятівника, що впочинаючи з 2008 року в Україні відзначають 17 вересня, у Білій Церкві відбулася низка урочистих заходів.

так, у парку Слави привели до присяги курсантів навчального пункту Головного управління ДСНС України у Київській області. Цього дня до лав ДСНС Київської області додалося 14 рятувальників.

Звертаючись до курсантів, міський голова Геннадій Дикий виголосив промову. Головним її акцентом був факт правильного та почесного вибору: молоді люди, що обралии професію рятівника, відтепер будуть захищати і рятувати життя людей. Мер відмітив подвиг і вагомий внесок ветеранів, які рятували не тільки нашу державу, але і Європу та світ від Чорнобильської трагедії, не шкодуючи життя та здоров’я. Від імені всієї білоцерківської громади висловив щиру вдячність та побажав завжди повертатися до своїх сімей живими та неушкодженими після бойових викликів.

Виступив на церемонії і заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-лейтенант Служби цивільного захисту Руслан Білошицький. Він наголосив, що цього дня 14 мужніх курсантів складають присягу на вірність народу України – це, можливо. найважливіший крок у житті.

Під час проведення цього заходу всі присутні вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя, виконуючи службовий обов’язок та оберігаючи життя. На знак шани та поваги до пам’ятного знаку на честь загиблих героїв-пожежників були покладені квіти. Традиційний обряд освячення курсантів провів настоятель храму Св.Петра Калнишевского, отець Віталій, благословивши їх на добрі справи.

А для того, щоб ближче познайомити місцян із роботою рятівників, на Торговій площі міста було проведено показ пожежно-рятувальної техніки, а заразом організовано цікаві розважально-виховні конкурси для дітей. Зокрема, відбулися навчання школярів основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризація професії рятувальника.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також