У Баришівці впроваджується проект з містом-побратимом Пуллахом

 

У селищі міського типу Баришівка (Баришівський район, Київська область) реалізується освітній проект з баварським містом-побратимом.

В рамках продовження спільного проекту «Вчителі» партнерським об’єднанням «Баришівка – Пуллах» та управлінням освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації делегація вчителів ЗНЗ Баришівського району відвідала м.Пуллах. Мета поїздки: ознайомлення з досвідом роботи вчителів навчальних закладів м. Пуллах, проведення спільних заходів, семінарів та майстер-класів, набуття досвіду роботи.

Поїздка відбулася з 26 червня по 10 липня 2018 року коштом громади м. Пуллах. До складу делегації увійшли вчителі району, а саме: Гайдук Оксана, вчитель біології Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, Глуханова Василина, вчитель іноземної мови Селищанського НВК, Дудка Оксана, вчитель іноземної мови Гостролуцького НВК, Пікуль Юлія, вчитель іноземної мови Лукашівського НВК, Хоменко Гліб, вчитель української та німецької мови Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова, Загорулько Оксана, керівник делегації, завідувач РМК, вчитель англійської мови Баришівського НВК.

Програму перебування підготували Петер Хайлер та Марія Кратч керівники проекту з німецької сторони, пані Аня Макерот, учитель середньої школи та пан Мартін Неттер, заступник директора гімназії м. Пуллах.

Навчання у школах Пуллаху триває до середини липня, тому українські вчителі мали змогу побувати на уроках німецької та англійської мови, латині, хімії, мистецтва, історії та бути їх активними учасниками; ознайомитися з системою організації роботи гімназії та середньої школи; взяти участь у семінарах та тренінгах для молодих вчителів регіону, а також підготували майстер клас з досвіду роботу для німецьких колег.

Цікавою та насиченою була програма вихідного дня. Члени партнерства та керівники проекту організували поїздки до культурних та історичних місць Баварії.

Не було перешкод у спілкування, оскільки всі члени делегації володіли іноземною мовою. Для вчителів, звичайно, було важливим отримати європейський досвід у викладанні іноземних мов від носіїв мов, предметів природничого циклу. Та головне, вчителі мали унікальну можливість не просто підтягнути мову та освоїти нові методики і підходи у викладанні, а ще й поспілкуватися та поділитися досвідом з колегами, розширити своє професійне коло знайомств, відчути культуру країни Німеччини.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також