Суд знову став на сторону васильківчан проти «БРСМ-Нафта»

Київський апеляційний суд 11 липня знову став на сторону громади Васильківщини та відмовився задовольнити скаргу групі компаній «БРСМ-Нафта».

Про це повідомляє громадська організація «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» на своїй сторінці у соціальній мережі. Відтак, з майна та банківських рахунків 55 компаній, що входять до групи «БРСМ» не буде знято арешт. Рішенням суду лише частково знято арешт з рухомого майна та грошових коштів однієї з компаній, при цьому арешт нерухомості залишився. Це дає надію постраждалим від наслідків трагедії васильківцям на справедливу компенсацію.

Рішення суду було прийнято попри спроби «тітушок» потрапити на засідання. Раніше вони намагались залякати голову фонду Олега Верника, атакуючи офіс його дружини та намагаючись зірвати збори членів ГО, які відбулись 9 липня 2019 року.

«На чолі з Олегом Верником члени ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії» приїхали на судове засідання і завдяки діям адвокатів здобули перемогу та вкотре довели, що СПРАВЕДЛИВІСТЬ НЕОДМІННО ПЕРЕМОЖЕ!», – відзначається на сторінці ГО «Фонд подолання наслідків Васильківської трагедії».


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що понад мільярд гривень «БРСМ-Нафта» заарештовано судом.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також