Створіть відеорезюме: допомога від Київської служби зайнятості

Столична служба зайнятості пропонує киянам нові сучасні послуги

На часі послуги, що базуються на комп’ютерних технологіях. Одна з таких, що користуються популярністю – це відеорезюме. За підрахунками самої служби вже зроблено біля шести сотень таких резюме. Головна мета – полегшення процесу пошуку роботи.

Так, пані директор Подільської районної філії КМЦЗ Оксана Шуліка наголошує, що така форма пошуку роботи не є новою. У відеорезюме є свої тонкощі, наприклад, робити його двшим мза дві хвилини не потрібно, це втомлює роботодавці і він не запам’ятовує подану інформацію. Головне – показати людину у спілкуванні, розкрити її кращі риси.

Наразі саме у Подільській філії Київського міського центру зайнятості є обладнане робоче місце для запису таких коротеньких відео. Перед тим як зробити запис, людині надають змістовну консультацію, розповідають, як краще сісти та говорити. За статистикою, вдало влаштувалася на роботу третина з тих, хто записав відеорезюме.

У базі даних Державної служби зайнятості на сьогодні можна знайти понад 100 тисяч вакансій. Якщо порівняти х минулими роками, це втричі більше.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також