Столичні лікарі перейматимуть досвід у колег з однієї з провідних клінік світу

Під час перебування офіційної делегації Київської міської державної адміністрації в Буенос-Айресі було підписано меморандум

Цей меморандум – про співпрацю між Олександрівською клінічною лікарнею Києва та клінікою рентгено-васкулярної хірургії ENERI. У рамках меморандуму будуть організовані телемости, дистанційні майстер-класи та інші заходи з обміну досвідом між фахівцями двох країн.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише прес-служба Київміськдержадміністрації.

За словами чиновника, головна мета візиту – забезпечення практичної імплементації угоди про культурне і соціально-економічне співробітництво між Києвом та містом Буенос-Айресом.

Також вже зараз заплановано проведення у Києві науково-практичної конференції за участю провідних фахівців аргентинських клінік з проблем тактики сучасного лікування пацієнтів з судинно-мозковими та серцево-судинними захворюваннями.

Таким чином, зазначає представник КМДА, лікарі зможуть вчитися новому і ділитися досвідом в області екстреної медицини, в лікуванні серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань з фахівцями однієї з найсучасніших клінік світу.


Раніше «Столичний регіон» писав про навчання підрозділів цивільного захисту, що пройдуть в Обухові на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також