Співоча, талановита Мар’янівка

 

У селі Мар’янівка Васильківського району знаходиться Меморіальний музей-садиба відомого уродженця села, співака Івана Козловського.

Тут є хата родини Козловських, пам’ятник визначному співаку та парк. Чи то дається взнаки видатний родовід села, чи те, що Мар’янівка ще й одна із найквітучіших на Васильківщині, тут проживають воістину талановиті люди. У цьому переконався і народний депутат Ігор Кононенко відразу, як переступив поріг Будинку культури. Гостей зустріли три співочі покоління. По-правді кажучи, підтупувати в такт просто-таки веліла сама душа – настільки колоритно, музично, прекрасно з різних боків зливалися в один струмочок голоси талановитих хорів!

Перейшовши від емоцій до справи, народного депутата запросили до глядацької зали Будинку культури, де на нього чекали активні мешканці села. Як завжди, кожен зі своїм питанням, зі своєю проблемою і надією на те, що його нарешті почують і допоможуть. Так, хоч село велике, красиве і мальовниче, проблем вистачає і тут. «Наше село достойне кращого, і наша біда в тому, що ми й досі не маємо самостійного приміщення, основи основ – сільської ради», – бідкаються жителі села. Тому, знаючи про перспективу реконструкції приміщення сільського клубу, просили депутата допомогти з будівництвом окремого приміщення сільської ради, пошти та аптеки.

«Що стосується будівництва сільської ради, знайдемо кошти і почнемо втілювати ваші мрії, адже я бачу, що це дійсно важливо для вас. Ще я чув, що ви хочете встановити банкомат, оскільки село велике, думаю, це теж необхідна справа, тому будемо рухатись у цьому напрямі», – відповів Ігор Віталійович.

Серед питань, які нині турбують місцевих жителів, – питання здоров’я і медицини. Жителі села просять, зокрема, допомогти повернути до повноцінного життя сільську лікарку, яку нещодавно підкосила хвороба і тепер та не в силі самотужки пересуватися. Щоб відновити здоров’я, необхідна дороговартісна операція. Знаючи, що у Ігоря Віталійовича добре серце, люди були впевнені, що він не відмовить у допомозі. І не прогадали – депутат відразу ж погодився вирішити проблему і відправити жінку на лікування. Просили місцеві жителі й за учнів школи, і за найменших мар’янівців. Так, нині є потреба у забезпеченні школи комп’ютерною технікою, адже в сучасному житті – це дуже необхідна річ. Це розуміє і сам Ігор Кононенко, тому й пообіцяв, що з 1 вересня на дітлахів чекатиме новий комп’ютерний клас.

«Я оглянув сьогодні школу і був вражений вашою підготовкою до першого вересня – вже навіть розкладені по партах матеріали для навчання. Велика шана директору, який це зробив, хоча до початку навчання ще два місяці. Тому я з радістю йду назустріч таким добрим справам і обіцяю до початку навчального року забезпечити школу комп’ютерним класом», – сказав Ігор Кононенко.

У ході розмови про талановитих дітлахів Мар’янівки, у чиїх здібностях просто немає сумніву, пролунало прохання організувати для дітей поїздку на відпочинок, аби ті мали змогу побачити Європу. Вражений творчістю і вміннями дітей, Ігор Віталійович пообіцяв зайнятися цим питанням і зазначив:

«Я сьогодні бачив, як виступали маленькі дітки і дівчатка з сопілками. Який запал, вогник був у їхніх очах! Чесно кажучи, я вражений їх творчістю, тому підтримаю у такій добрій справі».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також