Славутич запустив сайт для залучення інвестицій

Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» міста Славутич (Київська область) запускає у тестовому режимі новий інвестиційний сайт.

На новому порталі є коротка інформація для інвесторів, підприємців, гостей міста двома мовами – українською та англійською.
Інвестиційний паспорт – аналітична база для формування у потенційного інвестора правильного уявлення про інвестиційну привабливість міста. До кінця року планується оновлення інформації про регіон, зокрема про Михайло-Коцюбинську та Любецьку ОТГ.
Інформаційна база каталогу налічує близько 150 підприємств. Кожного дня ця цифра збільшується, адже кожен суб’єкт господарювання (підприємець або установа міста) має можливість долучитись до даного списку.

Сторінка «Інвестиційні проекти» зараз у стадії наповнення! Кожен охочий – фізична чи юридична особа  може долучитися за умови попередньої модерації. У розділі «Туризм» є цікава інформація про місто, контакти готелю та хостелів, ресторанів та кафе, розважальних локацій. Сайт також доповнено базою орендних майданчиків.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також