Славутич взяв участь у Днях сталої енергетики

 

Минулого тижня Славутич вже третій рік поспіль долучився до проведення EUSEF (Європейських днів сталої енергетики).

У рамках EUSEF у Славутичі пройшло анкетування мешканців, щодо ставлення громадськості до питань енергоефективності та енергозаощадження. Протягом всього тижня, з 4 по 10 червня, на LED-екрані кіноконцертного комплексу демонструвалися відео-ролики на тему енергоефективності.

Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» також підключилось до акції 4 червня, зменшивши використання офісного паперу в рамках заощадження ресурсів. У цей день співробітники АРР дотримались дрес-коду, вдягнувши на себе зелений предмет одягу. Також співробітники Агентства  презентували два муніципальних об’єкти бюджетної сфери, де в рамках пілотного проекту була здійснена термомодернізація.

Ввечері 8 червня відбувся перший для Славутича Нічний велопробіг від клубу «Rider X». Аби привернути увагу до здорового способу життя, а головне – популяризації екологічно чистого виду транспорту – велосипеду, вулицями міста проїхала колона за участі 19 водіїв двоколісного транспорту.

9 червня міський методичний центр управління освіти і науки провів нагородження переможців загальноміських конкурсів екологічного спрямування «Краща програма факультативу (гуртка) з енергозбереження», «Чарівний дивосвіт рослин нашого двору», «Екологічна стежина», «Збережи ялинку».

Завершилися Дні сталої енергетики для славутичан у просторі EnLight, де відбувся концерт живої музики, на якому виступили талановиті музиканти Сергій Рабчевський та Георгій Власов.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також