Славутич, Іванківський та Поліський райони отримають гроші на розвиток інфраструктури

 

Київська область отримає 10% коштів від будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива на спорудження об’єктів соціального призначення у місті Славутичі, Іванківському та Поліському районах Київської області.

Відповідний тристоронній договір було підписано вчора, 16 серпня, між КОДА, ДП «НАЕК «Енергоатом» та Державним спеціалізованим підприємством з управління капітальним будівництвом зони відчуження. Загальна вартість будівництва ЦСВЯП становить 37 млрд. грн., з них прилеглі до зони відчуження території отримають 3,7 млрд. грн. Як наголосив під час урочистостей голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, підписання договору відкриває колосальні перспективи повернення життя в цю частину Київщини.

«Починаючи з цього моменту, коли Київська область отримає майже 4 мільярди гривень на дуже швидке відновлення інфраструктури районів, на створення особливо інноваційних проектів, які будуть генерувати ресурси, ми можемо бачити тверду перспективу розвитку Київщини і, без перебільшення, розвитку України. Адже відкриття міжнародного митного переходу в Вільчі Поліського району, будівництво приірпінського транспортного коридору, яке вже розпочалось в цьому році в Вишгородському районі в сторону саме цієї локації, й інші проекти створюють абсолютно нову екосистему генерування цінностей для області та країни», – підкреслив Олександр Горган.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також