Сім населених пунктів Білоцерківщини відсвяткували День села

 

Жителі смт Терезине, сіл Пилипчі, Розаліївки, Шкарівки, Вільної Тарасівки, Сорокотяг, Блощинець, Шкарівки Білоцерківського району відзначили День села  та Свято Незалежності.

Керівники Білоцерківщини відвідали кожне село, привітали їх жителів. Гості щиро вітали краян зі святом сіл, з Днем Державного Прапора України та 27-ю річницею Незалежності України.   У своїх виступах вони відзначали, що успіхи громад — це щоденна праця трударів. Дякували всім односельцям за проявлений патріотизм та турботу про наших військових, щиро дякували учасникам АТО, бажали  миру, міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту і здійснення найзаповітніших мрій. А громадам — процвітання, стабільності та розвитку.

За доброю традицією, шановних гостей та всіх учасників свята зустрічали запашними короваями. На урочистостях вшанували учасників бойових дій, ветеранів  Великої  Вітчизняної  війни, іменинників, кращих  людей  села. Не забули і про золотих ювілярів, згадали й про найменших жителів села, які цього року сядуть вперше за шкільні парти.

Мешканці сіл мали можливість подивитися концертну програму з виступів творчих колективів району.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також