Сходи на Пейзажці оновлено і відкрито

 

Відкрили сходи на Пейзажці з LED-освітленням, камерами та Wi-Fi

Мер Києва Віталій Кличко відкрив сходи з Пейзажної алеї на Поділ до урочища Гончарі-Кожум’яки та частину великого туристичного маршруту, який у майбутньому з’єднає Пейзажну алею з Аркою дружби народів.

Ці сходи довгі роки залишалися у занедбаному стані, були аварійними. Наразі проект об’єднав у собі стиль, екологічність та нові технології освітлення.

– Спуском, де зараз оновлені сходи, жителі Києва користуються вже понад тисячу років. Кам’яні сходи, що були знайдені колись у цьому місці, датуються Х століттям, – сказав Кличко під час відкриття. – Переконаний, що ця туристична зона стане одним із найулюбленіших місць відпочинку для киян та гостей столиці.

Всі матеріали, включаючи деревину, відібрані таким чином, щоб їх не псували ані дощ, ані сніг. Ввечері сходи оригінально підсвічуються – LED-освітлення встановили в перилах. На схилі виконано комплекс робіт з благоустрою та озеленення території.

На додаток було укріплено схили, а ще на алеї існуючого вже сьогодні туристичного маршруту побудували сучасну громадську вбиральню, встановили систему безпеки (тривожну кнопку та камери відеоспостереження на сходах і алеї). Як і потрібно на таких культурних об’єктах, є зони доступу до Wі-Fі.

Та частина маршруту, яку вже встигли облаштувати, починається від сходів із Пейзажної алеї та веде до Андріївського узвозу і Алеї художників. Надалі заплановано, що завершуватиметься цей цікавий маршрут біля Арки дружби народів, але це станеться лише після реконструкції другої черги парку «Володимирська гірка» та зведення пішохідного мосту між гіркою та Аркою дружби народів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також