Селяни на Київщині тепер можуть стати підприємцями «на спрощенці»

 

Вчора стало відомо про введення спрощеної системи оподаткування для сімейних фермерських господарств

Вчора на засіданні ВР України за зміни в Податковому кодексі України проголосувало 229 народних обранців. Дані зміни стосуються оподаткування сімейних фермерських господарств, повідомляє прес-служба КОДА.

Як вважають в уряді, сімейні фермерські господарства тепер стали повноцінними учасниками ринку і отримали ряд переваг. Тепер вони зможуть збільшити свої доходи і розширити ринки збуту, а крім того, вони зможуть стати учасниками держпрограми з підтримки фермерства, резюмував заступник міністра аграрної політики і продовольства Віктор Шеремета.

На думку чиновника, дані зміни дуже важливі для розвитку як для фермерського господарства, так і для країни в цілому. Вони дозволять розвивати підприємницьку діяльність на селі, внаслідок чого з’явитися можливість створення нових робочих місць, буде рости добробут селян.

Так, чинні зміни передбачають пільговий порядок сплати єдиного податку для всіх членів сімейного фермерського господарства, сплату податку на доходи фізосіб по орендній платі за паї в місцеві бюджети.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також