Пораненим учасникам АТО-ООС пропонують реабілітацію в Болгарії

Поранені часники Антитерористичної операції – Операції Об’єднаних Сил можуть пройти медичну реабілітацію у Республіки Болгарія.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. За його словами, це можливо в рамках Угоди між Міністерством соціальної політики України та Міністерством оборони Республіки Болгарія в рамках проекту Трастового фонду НАТО.

Усього протягом двох років планується здійснити реабілітацію близько 300 осіб без залучення фінансових витрат від української сторони.

Термін медичної реабілітації у формі фізіотерапії складає не більше двох тижнів в лікарні “Калероя” – м. Хісаря. Відповідно до Угоди, витрати, пов’язані з проходженням фізіотерапії та розміщенням осіб в “Калероя”, забезпечуватиме болгарська сторона, а витрати, пов’язані з міжнародним і місцевим транспортуванням, медичним страхуванням і харчуванням на період медичної реабілітації, забезпечуватиме Трастовий фонд НАТО в Україні у сфері медичної реабілітації.

Угодою визначено показання для фізіотерапії у “Калероя”, такі як пошкодження опорно-рухового апарату та травми периферичної нервової системи верхніх і нижніх кінцівок.

«За додатковою інформацією просимо звертатись до Управління соціального захисту населення Васильківської РДА за адресою: м.Васильків, вул.Соборна, 99», – підкреслив Владислав Одинець.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також