Перший тренінг добровольців пожежних в Києві

23 вересня на Поштовій площі в Києві, кожен громадянин зможе пробудити в собі силу справжнього вогнеборця

Гості фестивалю візьмуть участь у майстер-класах від Добровільної пожежної команди «Штурм», Товариства Червоного Хреста України та Пляжного патруля. Ви навчитеся рятувати потопаючих людей, гасити пожежу і надавати першу медичну допомогу.

Поштова площа на фестивалі «Ігри вогнеборців» буде поділена на кілька тематичних зон:

  • Єдиний в світі «Лабіринт вогнеборця» – спортивна зона-дистанція, в якій відвідувачі відчують на собі, з чим зустрічаються рятувальники під час гасіння пожеж.
  • Інтерактивна зона майстер-класів з пожежної безпеки, безпеки на воді та першої медичної допомоги, на яких учасники відпрацюють практичні навички з порятунку людей на воді, гасіння пожеж та надання першої допомоги.
  • Дитяча зона з пізнавальними шоу, дитячої поліцейської станцією, школою першої медичної допомоги для маленьких відвідувачів та школою юного лайфсейва.
  • Лекторій з виступами експертів за темами особистої та інформаційної безпеки, розвитку волонтерських ініціатив, ролі жінок в пожежній справі.
  • Вогняне караоке і вечірній кінопоказ фільму «Школа 911» про волонтерську парамедичних службі від фестивалю американського кіно «Незалежність»
  • Яскрава фотозоні і тематичні тенти.

У дитячій зоні покажуть пізнавальні шоу від Музею науки і техніки «Експеріментаніум» (12.30 – 16.30), працюватимуть дитячі поліцейська зона (з настільними іграми, виготовленням світловідбивних брелоків, патрульним автомобілем і вивченням правил дорожнього руху (до 18.00), дитяча зона від Товариства червоного Хреста України про те, як навчити надавати медичну допомогу самих маленьких (до 18.30), дитяча пожежна станція (до 16.30).

На лекторії розкажуть про важливість знання домедичної допомоги в цивільному житті (12.30 – 13.20), ролі жінок в рятувальних службах (дискусія за участю Уповноваженого з питань гендерної політики Катерини Левченко, 13. 30 -14.20), ролі медіа в соціальних ініціативах та інформаційна безпека з виступом журналіста Андрія Куликова (14.30-15.20), участю ветеранів в розвитку волонтерських ініціатив (15:30 – 16:30).

Вхід на Фестиваль вільний.

Детальна інформація за посиланням.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також