Онлайн-черга у садочок: на Білоцерківщині очікують змін

 

У садочки Білої Церкви можна буде записатись онлайн

Багато років поспіль у травні батьки маленьких жителів Білої Церкви займали черги, щоб записати дитину в садочок. Але вже у наступному році всі садочки міста реєструватимуть малечу лише через електронну систему.

Рішення про запровадження сучасної електронної реєстрації дітей до садочків міста було підтримано вчора під час засідання виконавчого комітету міськради. Таким чином, у Білій Церкві буде створено платформу електронної реєстрації права дитини на здобуття дошкільної освіти.

Крім того, саме така реєстрація має й інші плюси: вона забезпечить прозорість прийому дітей в дошкільні заклади, а заразом дозволить вести загальний облік дітей і забезпечити право дітей на доступність здобуття дошкільної освіти. Крім того, онлайн-реєстрація помітно скорочує час, чому дуже радіють зайняті мамусі та татусі.

За словами начальника управління освіти та науки міської ради Юрія Петрика, в Білій Церкві, на відміну від багатьох міст на Київщині, ніколи не було черги на влаштування дітей до садочків. І якщо кілька років тому було 120 дітей на 100 місць, сьогодні цей показник становить 90 дітей на 100 місць. Таким чином, всі охочі автоматично отримують направлення у бажані заклади дошкільної освіти.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також