Обухівський центр надання соцпослуг визнано непридатним до експлуатації

 

Фахівці ПП «Діагностика 2010» обстежили та оцінили технічний стан будівлі Обухівського районного територіального центру соціального обслуговування.

За  висновками компанії, подальша безпечна та надійна експлуатація будівлі можлива тільки після виконання капітального ремонту. Це питання розглядалось під час виїзної робочої наради Обухівської районної ради, яка відбулась 28 серпня.

Голова райради Костянтин Шушаков зазначив, що ситуація критична і не терпить зволікань, адже працівники та відвідувачі установ постійно наражають себе на небезпеку. Постало гостре питання де тимчасово, на час виконання капітального ремонту будівлі, розмістити управління соціального захисту населення.

Комісія оглянула запропоновані варіанти тимчасового розміщення бюджетних установ. Внесено ряд дієвих рекомендацій, щодо термінового виконання робіт, що повинні призупинити подальший процес руйнування будівлі.

На завершення голова ради запропонував депутатам виважено обдумати оглянуті варіанти, а також у найкоротший термін подати, пропозиції розміщення бюджетних установ на час капітального ремонту будівлі Центру.

Як зазначив заступник голови ради Кровкін, вийти із ситуації необхідно так, щоб не руйнувати звичний для працівників та відвідувачів установ уклад.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також