НВК на Васильківщині об’єднає дитсадок та школу

 

У Васильківському районі триває капітальний ремонт Барахтівського НВК, в будівлі якого буде дитячий садочок та початкова школа.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець після того, как вони разом з з директором Департаменту освіти і науки КОДА Вірою Роговою оглянули новий Барахтівський НВК і безпосередньо крило, куди буде перенесено початкову школу зі старої будівлі, та обговорили деталі ремонту та перепланування приміщень.

Зараз триває капітальний ремонт приміщень і вже на новий навчальний рік 35 діточок (чотири класи) початкової школи, прийдуть на навчання в світлі, комфортні та просторі класи, нового Барахтівського НВК, де в одному крилі знаходиться дитячий садочок , а в іншому буде початкова школа.

«Ми змінюємо та розвиваємо освіту Васильківського району згідно з вимогами Нового Освітнього Простору  – проекту, який реалізує Мінрегіон спільно з Міністерством освіти і науки України та ініціативною владою на місцях в рамках реформи освіти Нова Українська Школа», – підкреслив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також