Новий формат роботи швидкої у Києві

 

З 1 вересня невідкладна медична допомога столиці працюватиме в новому форматі

З 1 вересня бригади невідкладної медичної допомоги переходять в підпорядкування Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Київ. Для киян це означає ряд змін в роботі цієї служби, що позитивно позначиться на якості надання медичної допомоги та зручність у її отриманні.

Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«По-перше, щоб викликати додому невідкладну допомогу, досить буде набрати єдиний і добре відомий усім номер 103. Таким чином, відпадає необхідність дізнаватися і пам’ятати семизначний номер «швидкої» свого району, а натомість з’являється контроль за викликом вже на етапі його отримання . Адже відомо, що ведеться аудіозапис всіх розмов з диспетчером Центру екстреної медичної допомоги, а номер абонента автоматично ідентифікується. Тому ми сподіваємося значно знизити кількість скарг киян з приводу некоректності медиків або того, що виклик відмовлялися приймати», – пояснила Гінзбург.

По-друге, за її словами, відтепер всі виклики буде приймати фахівець, який здатний миттєво зорієнтуватися, чи дійсно людині потрібна невідкладна допомога, або може до нього необхідно направити швидку.

Таким чином, кияни будуть отримувати медичну допомогу вчасно і саме ту, яка зараз потрібна, додала чиновниця.

Крім того, вона зазначила, що також надання невідкладної медичної допомоги щодня здійснюється сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами з 08:00 до 20:00 в будні і з 9:00 до 15:00 у вихідні та святкові дні, відповідно до договорів про медичному обслуговуванні населення за програмою медичних гарантій, які Центри первинної медико-санітарної допомоги Києва уклали з Національною службою здоров’я України.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також