Нові можливості вивчення англійської на Васильківщині

Крок за кроком загальноосвітні школи Київщини стають більш сучасними та пристосованими до світу інформаційних технологій, який діти опановують швидше, ніж дорослі. В наші дні комп’ютером та доступом до інтернету вже нікого не здивуєш, проте оснащення деяких шкіл, особливо в селах, залишає бажати кращого.

Ще на початку 2018 року батьки та вчителі сіл Плесецьке та Гребінки на Київщині, якою опікується народний депутат Ігор Кононенко, звернулись з проханням допомогти облаштувати сучасні лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов.

Під час робочої поїздки по округу Ігор Кононенко відвідав сільські школи.

Здавалось, що тільки в березні Васильківська рада виділила з районного бюджету кошти на облаштування новеньких лінгафонних кабінетів, як вже сьогодні діти там успішно навчаються. Це, за словами учнів, наче цифрова мовна лабораторія: сучасні парти та комп’ютери, проектор і звукові пристрої – Плесецьку загальноосвітню школу не впізнати.

«Знаєте, коли я навчався в школі, у нас такого не було, сказав Кононенко старшокласникам. – Нове сучасне обладнання надасть вам додаткові можливості вивчати англійську, бо зараз більшість інформації в інтернеті і саме англійською. Розвиватися та рости без володіння нею неможливо».

Віднедавна сучасний лінгафонний кабінет є і у Гребінківській загальноосвітній школі – народний депутат на власні очі побачив, як проходить урок англійської разом з керівництвом школи і села.

Запитавши в учнів англійською «як справи?» та наголосивши на важливості вивчення іноземних мов, Ігор Кононенко пообіцяв не згортати підтримку школи, бо за молоддю з хорошою освітою – майбутнє країни.

«Необхідність знання англійської обґрунтоване ще й тим, що це – мова світового спілкування. Без знання англійської дуже складно, особливо під час поїздок за кордон. Але найголовніше, що знання мови дає додаткові можливості для успішного старту в житті», – англійською сказав Кононенко, і школярі з ним погодилися.

До слова, новий лінгафонний кабінет не єдині позитивні зміни у школі. Відремонтовано перехід між шкільними приміщеннями. На кінцевій стадії – ремонт великої актової зали на другому поверсі, бо саме тут проходять найважливіші для громади селища події: від зборів, до концертів. Ну і найголовніше, що саме Гребінківська школа одна з небагатьох на Київщині, де впроваджуються новітні освітні технології STEM (скорочено від – «наука, технологія, інженерія, математика»). Простіше кажучи, це спеціальна освітня програма, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого водночас. Саме в цій школі обладнали спеціальну надсучасну лабораторію, де діти можуть спробувати себе в конструкторській чи навіть винахідницькій діяльності. Побудувати міст, свою міні-оселю, невеличке місто чи навіть робота – все це тепер реальність в лабораторії Гребінківської школи.

«Реформа освіти – це, в першу чергу, ставлення вчителя до учнів. Я буваю у багатьох школах Київщини, особливу увагу приділяю сільським шкільним та дошкільним закладам. Приємно вражає, як люди вболівають за свою справу. Ось і директори та педколективи Плесецької та Гребінківської шкіл випромінюють позитив, відкритість та щирість. Стосунки у шкільних «родинах» побудовані на взаємній повазі. У такій атмосфері діти отримують задоволення від навчання. Допомагати таким школам – це велика радість», – зазначив Ігор Кононенко, підсумовуючи відвідини освітніх закладів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також