Нова школа: на Київщині сільська рада домовилась із забудовником

 

Забудовники допоможуть побудувати школу в Крюківщині

В селі Крюківщина, що на Київщині, гостро відчувається шкільна проблема. Так, завдяки сучасній забудові та появі нових жителів, а це переважно молоді сім’ї, дітей побільшало, але існуючі потужності невзмозі забезпечити їх місцями у ДНЗ.

1,5 роки тому було розроблено типовий проект навчального закладу на 528 учнів місць, що має на меті збільшити потужність ЗОШ. Вартість спорудження такої школи становить 92 млн грн. Нажаль, державні та місцеві бюджети не мають ресурсу, аби повністю профінансувати будівництво.

Саме тому сільрада Крюківщини вийшла з пропозицією про сумістну роботу до забудовників – взяти участь у будівництві школи. В обговоренні цього питання взяли участь директор КП УКБ Олексій Палієнко, депутат обласної ради Микола Ляшенко, представники забудовників. Директор Крюківщинської ЗОШ Анатолій Сніцар запропонував дуже важливий момент –забезпечити житлом педагогів, яких треба буде у майбутньому запрошувати на роботу.

Наразі в Крюківщині будується новий корпус ДНЗ «Барвінок», а також на стадії будівництва знаходиться й дитячий садок на 120 місць. Будується початкова школа на 60 місць і в ЖК «Євромісто».

Для збільшення надходження до місцевого бюджету сільський голова Андрій Кріпак закликав забудовників всі угоди стосовно продажу нерухомого майна проводити у нотаріусів, зареєстрованих у Крюківщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також