Найвідоміші коти та собаки Києва та України
З нагоди всесвітнього дня тварин – World Animal Day – 4 жовтня «Столичний регіон» вирішив дізнатися, хто з собак та котів є найпопулярнішими в країні.
Не дивно, що більшість відомих українській спільноті тварин – кияни. Також виявилося, що найвищою популярністю користуються не найкрасивіші чи особливо породисті, а ті, чиє життя наповнене особливим сенсом.
Найвідоміший кіт українського сегменту соцмереж – Гаттіно Соні Кошкіної. Його фото з легкістю набирає тисячі лайків. Як запевняє його господиня – одна з найвідоміших журналісток країни, лідер інтернет-видання «Лівий Берег» – вона свідомо обирала улюбленця певної породи. Піксі-боб – немаленькі коти з коротким хвостом, «собачим» характером та інтелектуальним виразом морди.
Гаттіно у віці до року супроводжував господиню на роботу та світські раути, чудово поводив себе на повідку, навіть брав участь у благодійному ярмарку. Але з дорослішанням кіт став менш терплячим до сторонніх та почав проявляти характер справжнього мисливця, тому прогулянки довелося скоротити.
Як запевняє Соня, Гаттіно розуміє італійську. І дивлячись на вираз його мордочки ми готові у це повірити.
Мопс Юрія Кошмарченко з невимовним іменем Агамемнон став постійним персонажем цікавих ненав’язливо-повчальних замальовок свого господаря – керівника проекту platfor.ma
Ін і янь Вахтанга Кіпіані – кіт Горошок і коргі Пепа. Відомий журналіст, сподвижник та засновник музею преси не надто прагнув заводити домашніх улюбленців, але тепер не уявляє собі, як можна обійтися без цих антидепресантів.
До речі, найпопулярніші коти та собаки українського Facebook не мають власних хештегів, а варто було б їх завести для закріплення популярності.
А ось Товарищ Бармалей відомого юриста Массі Найєма навіть має власну сторінку у Facebook.
Мы впервые на экскаваторе! У Бармалея ю, как говорил наш связист, интерес всегда преобладает над инстинктом самосохранения. Потому, возвращаясь, он захотел еще раз проехаться, но никак не мог понять, почему нельзя на нес же спуститься вниз)
Опубліковано Товарищ Бармалей Середа, 25 вересня 2019 р.
Такий підхід поки нетиповий для України, тобі як у США та Європі найвідоміші звірі навіть обзавелися власними піарниками. А в Україні тварин, що мають особисті сторінки у соцмережах, можна перерахувати на пальцях.
Кішка Зося Руслана Горового – автора проекту «Служба розшуку дітей» – удостоїлася власної фб-сторінки. Зося настільки розумна, що виступає співбесідником свого друга-журналіста, який інколи публікує їхні діалоги, останній з яких був присвячений формулі Штанмайєра.
https://www.facebook.com/%D0%97%D0%BE%D1%81%D1%8F-547054445446254/
Співведучий прогнозу погоди на Телеканалі Еспресо кіт Апельмон допомагає свої «колезі» Наталці Діденко у прямих ефірах. Британець Апельмон достойно поводиться перед камерою і є однією з зірок телеканалу і також має власну фб-сторінку.
Шеф-редактор «Громадського радіо» Тетяна Трощинська разом з милим другом Лео готують і ведуть програму «Хвостата хвиля».
Чомусь не має ані сторінки, ані хештегу песик правозахисниці, радіоведучої та письменниці Лариси Денисенко з промовистим прізвиськом Люцифер. Але, ймовірно, він є співавтором чи музою її творчості.
Собака засновника фонду “Повернись живим” Віталія Дейнеги #bobikthedog також працює: амбасадором соціального руху «Візьми друга з притулку».
Свій хештег має «Ветеран російсько-української війни на Донбасі #пьосКокос». Його зустріла на передовій юна донечанка, що стала військовою – Ксенія Пантелєєва. Вона врятувала маленькому щеняті життя, а він береже її душевне здоров’я.