На Васильківщині з’явився парк з безкоштовним wi-fi

 

Відбулось урочисте відкриття центрального парку відпочинку в смт Гребінки (Васильківський район, Київська область).

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

У парку було виконано капітальний ремонт та облаштовано газони, проведено водополив, влаштовано пішохідні доріжки, освітлення, висаджено зелені насадження, а також є доступ до безкоштовного wi-fi.

Головна особливість парку – алея закоханих, саме тут збирається молодь і закохані пари. На вході розміщена велика арка у вигляді серця. Там же викладене плиткою серце, яке світиться у нічний час.

На центральній алеї можна побачити фігуру «Поцілунок», яскраві лави для сидіння. Неподалік – металева скульптура із серцями і пташками. Майже в кінці алеї є місток закоханих, де вже висить перший замочок як символ вічного кохання. Біля альпійської гірки із штучних камінців витікає струмочок.У центрі парку – дитячий майданчик, доповнений у цьому році трьома фонтанчиками, що світяться вночі.

«Сподіваємось це місце стане родзинкою смт Гребінки, улюбленою зоною усіх закоханих, дітей, молодих батьків та всіх жителів і гостей селища», – наголосив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також