На Васильківщині пройде мисливський фестиваль

 

У селі Велика Бугаївка (Васильківський район, Київська область) 11-12 серпня пройде Всеукраїнський мисливський фестиваль.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації  Владислав Одинець.  Організаторами фестивалю є громадська організація «Мисливсько-рибальський клуб «Васильківщина». На фестиваль з кожної області України запрошено по одній команді, кожна команда буде складатись з п’яти учасників.

Протягом двох днів команди візьмуть участь в різноманітних конкурсах, а саме: стендовій стрільбі, полюванні на фазана, готуванні юшки з добутої дичини, презентації блюда свого регіону та художньої самодіяльності.
Відвідати «Всеукраїнський мисливський фестиваль» може кожен охочий. Щоб сповна відчути дух фестивалю, можна залишитись на ночівлю, для цього потрібна лише намет, гарний настрій та бажання. Протягом двох днів безперервно будуть працювати багато різних локацій, цікаво буде всім: і справжнім мисливцям, і їх дружинам та дітям.

Різноманітні шоу, виступи гуртів, вокалістів, катання на конях, політ на повітряній кулі, аніматори, польова кухня зі смачними пригощаннями дичиною від мисливців, безліч конкурсів та розваг!

«Все це ми готуємо для вас – справжні мисливці та їх родини», – підсумував голова Васильківської РДА.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також