На Солом’янці відкрили магазин з помірними цінами

На Солом’янському ринку відкрили магазин для вразливих верств населення

Тут мінімальні ціни на основні продукти харчування, які складають сьогодні раціон людини з невеликими статками. Наразі це пенсіонери, інваліди та інші. На полицях крамнички розкладено макарони, крупи, є тут згущене молоко та бюджетний мед, цукор та навіть десерти.

Станом на зараз ще тривають роботи по облаштуванню, але тут вже черги, отже реклама магазину не знадобиться. Мешканці району швидко розповсюдили її, користуючись так званим сарафанним радіо. Працівники відзначають, що навіть за кілька перших днів свого існування за цією адресою крамниця вже встигла стати популярною, а вранці на момент відкриття під нею завжди збирається черга.

Проект належить столичному бізнесмену Олександру Шевченку, він мав на меті допомогти саме людям старшого та похилого віку. Така модель крамниці поки що тестується. Оскільки найбільшим викликом підприємець вважає вартість оренди приміщення, тут дуже посприяла адміністрація Солом’янського ринку, адже надала це приміщення безкоштовно. Строки такої аренди поки що невідомі.

Тим часом товари швиденько розмітають з полиць. Найбільшою популярністю користується хліб та, як не дивно, печінка тріски. За словами Олександра Шевченка, хліб сьогодні доводиться продавати навіть зі збитками.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також